אהובים אתם אנשי האור,

הגלגלים מסתובבים להם ומביאים עמם אנרגיות של שנה אזרחית חדשה. בחלקים נרחבים של העולם חוגגים כעת וגם אנחנו בסיומו של חג החנוכה בו מתקיימים האור והחושך האחד לצד השני, הנר הקטן המאיר את החושך הגדול, תקופה המזוהה עם נסים ונפלאות.

בכול פעם שמגיע תאריך משמעותי בלוח השנה העברי או הלועזי אצלי מתחזקת התחושה של הצמיחה וההתפתחות, התנועה קדימה והתעצמות הידע והאמונה.

בתחושה שלי שנת 2015 המתקרבת ובאה תהיה שנה של הצלחות, שנה של לקטוף פירות וליהנות מכול מה שיצרנו עד כה. ריחות של רעננות והתחלות חדשות תמיד מרגשים אותי וגם הגשם מוסיף ניחוח משלו לקסם. זמן מופלא לבקש לראות את כול המתנות שיש בידי ולהודות עליהן וגם לרקום את הרשימה החדשה של החלומות לשנה החדשה.

בעודי מתבוננת על המקום בו אני נמצאת וכך גם התלמידים שלי והמטופלים שלי אני מלאת גאווה והערכה על הדרך אותה כול אחת ואחד מאיתנו עשה, על ההגשמות הקטנות והגדולות שמימשנו ועל העבודה שיש לפנינו בחמלה רבה. זה בדיוק החלקים שבי שמאפשרים לי לברוא מציאות איכותית ובעלת משמעות, מתוך אמונה בדרך והרגשה של בטחון במסע שבחרנו לנו כאן כולנו יחד.

מעגלי האור גדלים מדי יום, קורסים רבים נפתחים ועוד אנשים נחשפים לשפה של אהבה בעוד ויאנה בדרכה בפעם השנייה לישראל בפברואר 2015 מה שמסמן לי עוד שנה מופלאה מלאה בהפתעות והתחזקות של התדר אותו הייתי רוצה סביבי בבית, ברחוב, בעולם, בתוכי.

מאחלת מכול לבי לכולכם שנה אזרחית חדשה שכולה חסד וקדושה, שנה של בהירות והגשמת מציאות, זמנים של מנוחה ורוגע, היזכרות בכול הידע שכבר קיים בנו ושלווה פנימית המשתקפת מן החוץ עם כול היופי שכבר קיים ביקום. כולנו שייכים לקסם הזה ובעודנו עושים עבודה רוחנית אנחנו משנים את חוקי המשחק המושלים ביקום. אמונה ותקווה מלבי ללבכם והכול עטוף באהבה נצחית מוחלטת ומתמשכת. אמן.

והנה הגיע הזמן למסר לשנה החדשה שיתמוך בתודעת האחד הגדול, השלם. כמו תמיד אני נעזרת בקלפי מסלול הנשמה, בחיבור ישיר לאנרגיית הבריאה כולה. מסר מחזק ותומך, הנה הוא לפניכם באהבה:

המצב הנוכחי

טבע ~ זהו זמן לחזור ולהתחבר אל הטבע. ליהנות מריחם של הפרחים. ללכת בשקט ליד הים. לחבק עץ ולהשתרש בלב ליבה של אימא אדמה. עכשיו הזמן להתבונן פנימה. הטבע יעזור לך לעלות בחזרה על המסלול. התבונן, הקשב, מלא אויר בריאות והתחבר. הרגש את פעימות החיים זורמות דרכך באופן טבעי, הרמוני ומלא. דרך הלב שלנו אנחנו מחוברים לכל דבר, כולל האני הגבוה שלנו. שב, השקט את המוח, מקם את ידיך על הלב והתחבר. זה בדיוק המקום בו תמצא את האמת שלך.

פעולות שיש לעשות

קוואן יאן (Quan Yin) ~ הקוואן יאן היא הבודהיסאטוה (אדם אשר בתודעתו נוכחת תמיד השאיפה להשיג הארה שלמה) של החמלה. הזמן כעת מבקש לייצג חמלה ואדיבות כלפי האני/העצמי. הפסיק להיות כל כך קשה עם עצמך! שים לב למילים, למחשבות ולשפיטה העצמית שיש לך עליך. אתה הרבה יותר אדיב והרבה יותר סלחני כלפי אחרים מאשר לעצמך. זה עלול לקחת המון גלגולי חיים להפנים במלואה את אנרגיית החמלה, אבל אתה כבר ממש כמעט שם. זאת אחת החוויות החזקות ביותר של פתיחת הלב שיכול אחד האדם לחוות.

התוצאה

טביעות רגליים ~ יש לך כוונות טהורות ויפות לעשות טוב בעולם ולהשאיר חותם חיובי על היקום. זהו חלק מתכנית א-לוהית מתוזמנת שקבעת לעצמך עוד מלפני שהגעת לכאן. השאיפות הפנימיות שאת חווה והחלומות בהקיץ הקשורים אליהן, הן הלחישות של הנשמה שלך הקוראות לך למלא אחר ייעודך. כל אלה הם חלקים במסע הנשמה שלך. הגיע הזמן לעשות את הצעד ולהביא את החלומות האלה לתנועה.

המסר שהתקבל מזכיר במעט את המסר האחרון ששלחתי בראש השנה העברית ומביא עמו עוד חיזוק ותמיכה לתהליכים שכולנו עוברים כעת. המילים הבולטות שעלו: טבע ~ קוואן יאן ~ וטביעות רגליים. לכול אחת ואחד מאיתנו יש אמת פנימית אחת, הייעוד אותו הוא בא למלא כחלק ממסע הנשמה שלו, הדרך בה הוא ביקש לחוות את עצמו כאן ועכשיו. חיבור לטבע מחזיר אותנו למקומות ראשוניים טבעיים, מהות בסיסית של חיבור ללב פנימה והקשבה לאני הגבוה שלנו. החיבור דרך הלב מקרב אותנו לאמת הטהורה הזו הקיימת בתוכנו ומשקיט רעשים מבחוץ שלעתים מסתירים את האור שכבר קיים בנו. בתוכנו יש תודעה נוכחת תמידית להארה ולהגעה לשלמות, לגעת במקום הזה בתוכנו דרכו זורח האור האישי שלנו בקלות ללא כול מאמץ. חמלה היא איכות התומכת בתהליכים האישיים שלנו והיא מקרבת אותנו לטוהר הפנימי המתבקש. לאפשר לחמלה להיות חלק מהחיים שלנו עוזרת ללב להיפתח ולחוות את מלוא עצמת החיים המוארת והשלמה. על מנת לחזק את התחושה ששנת 2015 היא שנה מופלאה הגיע הקלף האחרון המעודד את כולנו להיזכר מהיכן באנו ובייעוד שבחרנו לנו מלפני שבאנו לכאן. לכולנו יש כוונות טהורות לעשות טוב בעולם ולהשאיר חותם חיובי על היקום. הקשיבו ללחישות הנשמה שלכם ומלאו אחר היעוד שלכם, עכשיו הזמן להניע אנרגיות ולהביא את החלומות שלכם לכדי תנועה ומימוש. המשיכו לעשות את העבודה המקודשת שהנכם עושים, הפעם זה יעבוד לנו! שנה של חגיגה...

מאחלת לכולנו להיזכר באור הגדול שאנחנו, להתחבר ללב באופן טבעי ולאפשר לחמלה לקחת חלק פעיל בחיי היומיום. כוונה טהורה מביאה לשלמות ולנו יש את הזכות המולדת לדעת מה זה אומר ואיך זה מרגיש להיות שלמים עם עצמנו ועם מה שבאנו לעשות כאן. שנה של קסם לפנינו, תיהנו!

אני אוהבת אתכם.