תטא הילינג ® היא גישה טיפולית הוליסטית מתחומי הרפואה המשלימה העוסקת ביכולות האיזון והריפוי הספונטני שיש לגוף שלנו ויכולה לשמש כלי עבודה להתפתחות אישית או ככלי טיפולי המשתלב ומעצים כול שיטת טיפול אחרת.

סדנת תטא הילינג בסיס

סדנת תטא הילינג בסיס
סדנת תטא הילינג בסיס תשים בידכם כלים להגשמה ומימוש – גם אתם תוכלו לממש את אשר אתם אומרים. הצעד הראשון לעולם שלם של התפתחות אישית מבורכת.

תטא הוא אחד מחמישה תדרים בהם המוח שלנו קולט ומשדר מידע באופן טבעי ומייצג;

 • האטה של קצב עיבוד המידע במוח (ממוצע של 4-7 הרץ).
 • מעבר בין ערות לשינה (מודע לתת מודע).
 • יכולת הלימוד הגבוהה והטמעת מידע חיצוני אל הגוף.
 • היכולת המולדת והמופלאה שיש לגוף שלנו לרפא ולאזן את עצמו באופן ספונטני עצמאי (המוח עובר על הגוף כסורק, מחדש, מאזן ומבריא את הגוף בכול לילה בעודנו ישנים).
 • תדר החלומות בו הכול אפשרי, הכול!

הילינג (באנגלית Healing) מייצג את יכולת הריפוי האנרגטית שיש לגוף שלנו. עבודת הילינג על הגוף אינה מצריכה מגע והיא אף יכולה להתבצע מרחוק. שיטות טיפול רבות משתמשות בכוח הריפוי האנרגטי ויש היום מחקרים המוכיחים שלמילים, תפילות והשאות חיוביות יש כוח אנרגטי מניע על הדי.אן.איי. שיכול להשפיע על צמחים, מים, בני אדם וחיות.

מייסדת השיטה ויאנה סטייבל הצליחה להביא את עצמה לידי ריפוי שלם והחלמה מלאה מסרטן "סופני" לפני למעלה משבע עשרה שנה. מאז העברת הידע הנשגב על היכולת הספונטנית של הגוף לאזן את עצמו מכניסה הרבה אור, תוצאות ושינויים מוכחים בחייהם של מאות אלפי מטופלים ובוגרים של הסדנאות בארץ ועולם כולו. כולם יכולים. גם אתם.

איך זה עובד?

ידוע כי מחשבה מייצרת מציאות. אנחנו בעצם מה שאנחנו מאמינים שאנחנו חושבים על עצמינו וגם מה שאנחנו מאמינים שאחרים חושבים עלינו. תת המודע שלנו מכיל למעלה מ-80% מהפעולות האוטומטיות שלנו שנחקקו בעזרת זכרונות ותחושות שנחוו בעבר ומניע את תוצאת חיינו. כך שבמידה ויושבת אמונה בתת המודע היא תמיד תהיה זו האחראית למציאות המתקבלת וכול פעולה שנעשה תהיה השתקפות מלאה של עולמנו הפנימי ולאו דווקא של הרצונות המודעים שלנו.

בעזרת האטת המוח לתדר התטא מתעוררות היכולות הטבעיות והמולדות של כולנו;

 • הקשבה לקול הפנימי שלנו; הקשבה זו מייצרת מרחב בהיר להבנת הכוחות הפועלים עלינו ומקום לבחירה חופשית לאיזה אנרגיות אנחנו מרשים להשפיע עלינו. כשאנחנו נוגעים בשורש האמונה ומבינים כיצד היא משרתת אותנו אנחנו יכולים גם לבחור לשנות אותה וליהנות מתוצאות מבוקשות.
  חיבור ישיר לאנרגיית המקור; אותה אינטליגנציה גבוהה של אהבה מוחלטת ללא תנאים היוצרת ובוראת את כול אשר ישנו זמינה לכולנו כול הזמן וזו ממש זכותנו הטבעית מלידה להתחבר אליה ויחד בצוותא לממש את המציאות שנבקש.
  יצירת ריפוי והגשמה גבוהה למיטיב ביותר עבורנו ועבור הסביבה שלנו; זכרו כי לימוד חדש מתרחש בגופנו כול יום כול הזמן! לכן גם השינוי אפשרי תמיד! ומוטב עתה מלעולם לא…

איך אני יכול לחוות תטא הילינג ®?

לפניכם שתי אפשרויות לפגישה חוויתית עם התדר האנרגטי המרפא הזה של אור ואהבה;

 • האחת היא להגיע למפגש עבודה אישי 'אחד על אחד' בו יחד אנחנו מתבוננים במה שיושב בשורש האמונה שלך הגורם מפעיל ומניע את תוצאת חייך.
 • השנייה היא להצטרף בעצמכם למשפחת תטא הילינג ® העולמית כבוגרי סדנת בסיס בה נלמד יחד איך זה בעצם עובד כך שתוכלו להיות המטפלים של עצמכם ושל הסובבים אתכם.

לאו דזה פילוסוף סיני ומייסד הטאואיזם אמר; " תן לאדם דג – והשבעת אותו ליום אחד. למד אדם לדוג – והשבעת אותו לכל החיים". הבחירה היא שלכם. רוצים גם אתם למצוא את התשובות שחיפשתם כפי שקרה לי? עם הרבה חמלה ואהבה בדרך ובקצב המתאים לכם?

צרו קשר עוד היום כי יש חיים לפני תטא הילינג ® ויש חיים אחרי >>> ומרגיש שגם הזמן שלכם הגיע עכשיו.


שתפו את זה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *