שאלה: האם יש הבדל בין טיפול בתטא הילינג ® וטיפול בשיטות ריפוי אנרגטיות אחרות כמו; רייקי, ריקונקשיין, NLP, EMF, EFT?

תשובה: ראשית כול שיטות הריפוי האנרגטיות נפלאות ונהדרות. גם ויאנה אומרת שכול שיטה שעוזרת לאדם לטפל, להחלים ולשפר את איכות חייו היא מבורכת ואני תומכת נלהבת בעניין. שנית היות ואחת ההבנות הבסיסיות אתה אנו עובדים היא – שמחשבה מייצרת מציאות – ניתן להסיק כי כול שיטה טיפולית שמראה תוצאות מבוקשות, תהיה אפקטיבית ומדויקת עבורך. הבחירה חופשית.

 

שאלה: כמה פגישות אני צריך כדי לראות תוצאות מבוקשות?

תשובה: לטיפול בתדר התטא יש יתרון גדול בכול מה שקשור לזמן באיתור שורש הבעיה עליה אנחנו עובדים ולתהליך הריפוי הספונטני של הגוף. מספר הפגישות ישתנה מאדם לאדם ותלוי בתוצאות אותם יבקש. יש מי שירגיש בשינוי כבר לאחר מפגש טיפול בודד ויש מי שמערכת האמונות המגבילות שלו בתת המודע מורכבת יותר ודורשת חקירה מעמיקה יותר לאורך מספר מפגשים.

לקבוע מראש כמה מפגשי טיפול תצטרך על מנת לראות את התוצאות המבוקשות, תלוי באופן ישיר במערכת האמונות הבלתי מודעות שלך הקשורות לנושא עליו ביקשת לעבוד ובקצב בו יוטמע לימוד מקדם ומעצים בהתאם.

 

שאלה: האם יש הוכחות לסיפור ההחלמה מסרטן של ויאנה מייסדת השיטה ולתוצאות שהשיטה מציעה?

תשובה: כן יש. ויאנה התבקשה להציג אותן בפעם הראשונה בשנת 2008 ולמעט העדים הרבים שהיו למצבה, יש לה את כול הרישומים הרפואיים והעתקים של MRI וצילומים. היא מראה אותם לתלמידים שלה מאז.

כמו כן ניתן להתרשם מעשרות אלפי עדויות אישיות של בוגרים ומטופלים בשיטה בארץ ובעלם כולו. גם כאן אצלי באתר הסיפור האישי שלי והמלצות של בוגרים ומטופלים.

שאלה: האם תטא הילינג ® יכולה להחליף טיפולי רפואה קונבציונלית או מתנגדת לרופאים?

תשובה: לא ולא! ובהרחבה, רופאים הם מרפאים מופלאים של המישור השלישי בו אנו מתקיימים עם המון כבוד לידע, לניסיון, לטיפול המסור ולתוצאות אותם הם מייצרים המאריכים חיים ומשפרים את איכותם. תטא הילינג ® אינה מחליפה אף שיטת ריפוי! נהפוכו מיסודה כטכניקת עבודה משלימה הוליסטית, עבודה בתדר התטא יכולה ומלווה באופן מושלם כול שיטת ריפוי אחרת. על אחת כמה וכמה שיטות ריפוי קונבנציונליות. היא בעצם משתלבת תומכת ומעצימה את יכולות הריפוי הספונטני של הגוף, אינה מחליפה אלא באה במקביל.
שאלה: האם צריך להאמין בא-לוהים על מנת לעבוד עם התטא הילינג ®? תשובה: בתטא הילינג ® אנחנו עובדים בשותפות עם אנרגיית הבריאה כולה בתפיסה המטפיזית והמדעית שלה. אותה אינטיליגנציה גבוהה הקיימת, מקיימת ומתקיימת בכול. יש מי שיקרא לה בורא כול שישנו, אנרגייה יוצרת כול, א-לוהים, בוזון (החלקיק הא-לוהי), כוח יוצר, האור הלבן… אותה אנרגיה של אהבה מוחלטת ומתמשכת היוצרת ובוראת כול דבר ועניין. לכן כול הגדרה שתרגיש לך מדויקת תהיה טובה עבורך, כול עוד אתה מאמין בכוח יוצר כלשהו תוכל לקבל את הלימוד החדש שבה מאותה אנרגיה נטראלית ולאמץ אותו למערכת שלך לטובתך הגבוהה והנעלה ביותר.

שאלה: האם לתטא הילינג ® יש סימן רשום?
תשובה: כן. לשיטה יש סימן רשום ® בארה"ב. וגם המושג תטא-הילר ® הוא סימן רשום.

שאלה: איך לבחור את המורה או המטפל שלי לתטא הילינג ®?
תשובה: כול מורה או מטפל הוא אדם בפני עצמו. מומלץ להתקשר עם מספר מורים או מטפלים ולקבוע לפי האינטואיציה שלך בשיחת הטלפון מי יהיה המורה או המטפל המתאים לך ביותר. מורה או מטפל שעבר מספר רב של הכשרות בשיטה יהיה מנוסה יותר ובעל ניסיון רב יותר בעבודה עם אחרים ועם עצמו ויתאים לך על מנת ללוות אותך בתהליך האישי שלך. סמוך על האינטואיציה שלך.

שאלה: האם מותר לנשים בהריון לקבל טיפול תטא הילינג ® או ללמוד סדנאות של השיטה?

תשובה: *כן. ראשית האנרגיה אתה אנחנו עובדים היא אנרגיה של אור ואהבה בהגדרה הגבוהה שלה מאותה אנרגיה יוצרת כול ולכן אין סכנה בעבודה או טיפול בתדר התטא. * יחד עם זאת בשליש הראשון להריון מומלץ לא לקחת אחריות על סכנות הקיימות מימלא בתחילת בהריון. כול מורה או מטפל בשיטה אמור לתת את המידע האמור ולהשאיר את ההחלטה והאחריות בידי ההריונית החביבה.

הרגישו חופשי לשלוח אלינו שאלות נוספות שמעניינות אתכם, נשמח לענות ככול שנוכל.


שתפו את זה!