תטא הילינג ® מבחינתי היא קודם כול דרך חיים וגם מגוון תשובות לכול השאלות שהיו לי אי פעם. גל המוח תטא זמין לכולנו ומאפשר לנו להאט את קצב עיבוד המידע במוח, הוא פותח את דלתות תת המודע ומניע תהליכים של ריפוי ספונטני בגוף. כמו כן בתדר התטא ניתן להתחבר אל המקור ולהקשיב לאמת הגבוהה שלנו. רגשות כמו; אהבה וקבלה עצמית, מסוגלות, מימוש, שלווה נפשית, הרגשת בטחון ואחריות הן רק חלק מהמתנות שקיבלתי בעבודה בתדר המרפא הזה וגם התוצאות לא אחרו להגיע; בריאות פיזית ונפשית, עבודה מספקת, אהבה וזוגיות, שפע של שמחה, הנאה מהדרך והזרוע עוד נטויה.

אילנית יפה-דמירל

אילנית יפה-דמירל
אילנית יפה מורה ומטפלת מאסטר לתטא הילינג 073-7371330
קוראים לי אילנית יפה. נולדתי אמפתית שזה אומר רגישה אנרגטית לסביבה ולרגשותיה. כשהייתי ילדה חשבתי שאני הסיבה לכול הצער, כאב, תסכול, בלבול ופחד שחוויתי סביבי. היום אני יודעת שזו מתנה אינטואיטיבית שיש לברך ושיש עוד הרבה אנשים כמוני בעולם.

בגיל חמש עברתי חוויה טראומטית חד פעמית בעקבותיה המוח שלי בחר לברוא מציאות מדומה ומקבילה למציאות בה היה עלי לחיות והתקיימתי כמעט 15 שנה בעולם מודחק, לחוץ, מנותק ובלתי מובן בעליל. את היכולת הזו יש למוח של כולנו ואנחנו גם יכולים לשלוט בה ולאזן אותה. ריפוי טראומה ופוסט טראומה הם הנושאים שמעסיקים אותי היום כמי שעברה את המסלול כולו למעלה משלושים שנה; הדחקה, פחדים, חרדות, התקפי זעם, סיוטים, התבודדות, דיכאון, שכפול מצבים בלתי הגיוניים, התמודדות והחלמה. טופלתי דרך הרפואה הקונבנציונלית ודרך הרפואה המשלימה. הייתי במרכז תמיכה לנפגעות תקיפה מינית, נעזרתי בעובדת סוציאלית, פסיכולוג ופסיכיאטר, עברתי דמיון מודרך ושחזור גלגולים, למדתי במכללת אלבאום, סיימתי אינספור סדנאות לשיפור עצמי. היריעה קצרה מלהכיל את הניסיונות שלי להבין מה קובע את דפוסי התנהגות בתת המודע שאינם משרתים אותי יותר ואיך לעזאזל אני משנה אותם כך שהתוצאות אותן אני מקבלת יתאמו את הרצון המודע שלי.

יש האומרים שידיעה היא חצי הדרך מה שנכון, ואני רציתי לדעת מה עושים תכלס עם כול הידיעה הזו? הרגשתי שידע מציף אותי ולא משרת אותי יותר, כי לא ידעתי מה לעשות אתו. העבודה עם התטא הילינג ® חשפה בפני את החצי השני של הדרך והובילה אותי במסלול להחלמה.

את התטא הילינג ® פגשתי בתחילת 2009 שם התחיל מסע ההחלמה האישי שלי, בהמשך למסע ההתמודדות ממנו באתי. לסדנת הבסיס הגעתי עם המון חששות ובעיקר עייפה מלנסות למצוא תשובות. ביום הראשון של הסדנה קיבלתי התקף חרדה ענק שטופל תוך 20 דקות למצב של רגיעה ולא סתם רגיעה אלא ממש ההרגשה שונתה בתוכי… את הקסם הזה רציתי לדעת איך עושים ומהר.

משם המשכתי לקורס מתקדמים, הגשמה ושפע, ילדי הקשת, אנטומיה אינטואיטיבית, מחלות והפרעות, יחסי עולם, קורס שבעת מישורי הקיום ומשחק החיים. הדרך לפגוש את ויאנה סטייבל מייסדת השיטה נהייתה קצרה מתמיד. הוכשרתי להיות מורה בתחילת 2010 על ידי ויאנה בבהאמס על מנת לשתף את כולם במה שעובד עבורי. מלמדת את הקורסים: בסיס, מתקדמים, הגשמה ושפע, משחק החיים, ילדי הקשת ואנטומיה אינטואיטיבית. מאז אני פשוט מרגישה מבורכת ללמד, ללמוד ולקחת חלק בהעברת המתנה המדהימה הזו הלאה ליקום באהבה.

בעזרת העבודה עם התטא הילינג ® במסלול התפתחות פיזי ונפשי אני נמצאת היום במקומות בהם חלמתי להיות. מצבי הפיזי השתפר ללא היכר: בעיות גב של שנים נעלמו כלא היו. הפרעות אכילה שניהלתי במשך כמעט 20 שנה נפתרו ואני מחזיקה במשקל גוף בריא ותקין. בעיות עיכול ומעי רגיז התאזנו לבריאות שלמה. כמו כן מצבי הנפשי עבר שינויים מרחיקי לכת: התקפי חרדה, דיכאון והתנהגות דו קוטבית השתחררו מחיי היום יום שלי, במקומם נכנס אור גדול לחוויות החיים. בגיל 40 נכנסתי למערכת היחסים היציבה הראשונה בחיי והיום אני אישה נשואה באושר המקיימת חיי משפחה שלא חשבתי שאזכה להם. הזרוע עוד נטויה ובשמחה אודה שגם השמיים אינם גבול למימוש החלומות הקטנים והגדולים שלי.

דעו כי גם אתם יכולים לברוא ולממש את כול מה שאתם אומרים. זה אפשרי לחיות מציאות מבוקשת בכאן ועכשיו. קל ופשוט לקחת אחריות ולשנות את המסלול לכיוון אליו תבקשו להגיע.

עם תוצאות בלתי ניתן להתווכח, תשאלו אותי אני יודעת.
בואו להיזכר איך זה מרגיש לחיות מהלב ולהתכוון לזה באהבה.


שתפו את זה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *