אני מאמינה שרבים ימצאו את המשפט הבא מדבר אליהם; "עלי לדאוג לדברים על מנת שהם יקרו…" האמנם? האם זו הדרך היחידה אפשרית להתקיים ולהצליח? האם 'לא לדאוג' אומר עבורכם לא לעשות והתוצאה תהיה שדברים לא יעשו, או שאתם מצליחים לראות את עצמכם עושים את אותם הדברים שתמיד עשיתם אבל בנחת?

נחת רוח היא איכות מתבקשת בחיי היומיום. זהו המקום בו נפשנו נחה בנוחות ומתקיימת בזרימה והרמוניה עם הבריאה כולה. גם הבריאה האישית שלה וגם עם היקום כולו, הקיים ממילא.

מרגיש שהצורה בה חינכו את כולנו שאומרת שעלינו לדאוג ולתת את תשומת לבנו למקומות בהם דברים עלולים להתקלקל או להשתבש, שעלינו להיות מוכנים לגרוע מכול ולדאוג שהוא לא יקרה (בעצם המוכנות שלנו או הידיעה מה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות) היא הדרך הבטוחה להימנע מתקלות, אכזבות, שיבושים או אי מימוש התכניות שלנו… אז זהו שלא!

כאשר אנחנו מעסיקים את המחשבות שלנו בבקשה לתת תשומת לב לכול דבר הוא, נחשו מה? המחשבות שלנו מתעסקות בלעדית באותה איכות אליה ביקשנו לתת את תשומת לבנו. הכוונה שבמידה ונבקש לתת תשומת לב למה שעלול להשתבש – אזי מה שעלול להשתבש תהיה האיכות שאותה נבקש והיא זו שתתממש במציאות חיינו כהשתקפות לנושא בו אנו מעסיקים את עצמנו.

להתקיים בנחת עם מה שיש לי אומר שאני ממשיך לפעול בכיוונים המבוקשים ממקום של הודיה, שלווה ושלמות נפשית. ממקום של סנכרון עם היקום, עם מרחבי הזמן ועם הרצונות שלי. זה גם אומר שאני מוותר על אזור הנוחות שלי המתבטא בדרמה, לחץ ודאגה אשר הניעו אותי לפעולה. ובמקום זה אני מבקש לתת תשומת לב לכול מה שמתקיים בנחת ומגיע בקלות, לחסד ולברכה המשתקפים מהבריאה כולה ולעובדה שאני חלק בלתי נפרד ממנה. לדעת שבטוח עבורי להפסיק לדאוג ולשחרר את הפחד שדבר אינו יתקיים במידה ואוותר על הדאגה. שאני יודע שהכול ממשיך להתקיים גם כשאני בנחת ושיש לי את הזכות והעונג להתפנק וליהנות מהדרך באופן מתמשך.

יש שיבלבלו את הדאגה עם אחריות ויצמידו אותן האחת לשנייה כתאומות סיאמיות. "זו אחריותי לדאוג שהכול יהיה בסדר…" או יתרה מזו יש לנו את המנגנון האוטומטי לקחת אחריות כשמשהו משתבש או יוצא מאיזון. בלי לשים לב אנחנו הופכים מעין ספוג מגנטי לכול 'מה שלא' המשאיר טביעות אנרגטיות בהילה שלנו המייצרות עוד ועוד חוויות בעלות תדר דומה וטומנות בחובן הרגשה של תסכול, אבדן אמון, הוכחות לחוסר ראויות, עולם כמנהגו נוהג, לכולם זה עובד ולי לא… ועוד מאלה…

ניתן ואפשרי לבחור לאיזה אנרגיות אנחנו מרשים להשפיע עלינו רק כאשר אנחנו באמת מודעים. כול עוד אנחנו מופעלים מתת המודע, סביר להניח שלא נוכל להיות במקום של בחירה. בנאדם מופעל כאמור על פי רוב יחפש את האשמה מבחוץ, זה א' ב' או ג' שיצרו את המצב וגרמו לכך שארגיש את מגוון הרגשות השליליים שעוברים עלי עכשיו.

עבודה בתדר התטא עוזרת לנו להבין מהם הכוחות המניעים את תוצאת חיינו ולהתחבר ליכולת האיזון הספונטנית שיש לגוף. כאשר אנחנו מגיעים לשורש האמונה, המקום בו היא נולדה ומבינים את הצורך הטבעי של המוח לקבוע לעצמו את אותו דפוס מחשבתי הגורר דפוס התנהגותי המשפיע ישירות על התוצאות שנראה בחיינו, נוכל בעצם לקחת אחריות על התגובה שלנו לכול מצב קיים ולבחור מה אנחנו רוצים לעשות אתו וכמובן להיות במקום בו אנו שותפים מלאים בבריאת המציאות המבוקשת לנו ממקום של אחריות ונחת רוח.

רוצים לדעת יותר? להיות בחיבור לתודעה הפנימית שלכם ולממש בנחת כול דבר שתבחרו לפרוש עליו את אחריותכם? סדנת תטא הילינג בסיס תשים בידכם סט כלים מרשים ופרקטי שיעזור לכם להיות בדיוק במקום הזה. אז מה אתם אומרים מתאים?

שלכם באהבה,
אילנית


שתפו את זה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *