בתטא הילינג ® אנחנו לומדים על המודל של שבעת מישורי ההוויה. ויאנה סטייבל מייסדת השיטה מסבירה שהיא קיבלה את המודל הזה מהבורא על מנת שייתן לנו הבנה עמוקה יותר על כל אשר ישנו ומהי אותה אנרגיה יוצרת כול, אנרגיית הבריאה כולה. ההבדלים בין המישורים השונים היא בדחיסות, הצפיפות והתדר בו הם רוטטים ומשדרים את אותה אנרגיית בריאה.

אין מישור אחד חשוב מהשני או אחד הבא על חשבון האחר, כולם חשובים נחשבים ותומכים האחד בשני. האדמה היא המישור הראשון בעל התדר הנמוך ביותר והדחיסות הגבוהה ביותר. המישור השני מיוצג על ידי הצמחים וכל ייצורי היער המחוללים את הריקוד המקודש של הטבע. המישור השלישי הוא המישור בו אנו חולקים מרחב יחד עם בעלי החיים ושאר בני האדם. המישור הרביעי הוא המישור של אבות אבותינו וחיות הטוטם. המישור החמישי הוא מישור דואלי הנשלט בידי קטבים וקצוות של אור וחושך ובו נמצאים כל המדריכים שלנו והמלאכים השומרים עלינו. המישור השישי הוא המישור של כול חוקי היקום הקיימים. והמישור השביעי של הקיום הוא מישור של אנרגיה טהורה של אהבה, מקום של רק להיות בו, אנרגיית פוטנציאל מלאת אהבה מוחלטת ללא תנאי הקיימת, מקיימת ומתקיימת בכול אחד משאר המישורים והיא בעלת התדר הגבוה ביותר והדחיסות הנמוכה ביותר, אנרגיית מקור.

אנרגיית הבריאה היא האיכות המאחדת את היקום כולו. זה אותו ניצוץ אלוהי הקיים בכל יציר בריאה. כולנו עשויים אותה אנרגיית מקור וההבדלים בנינו זה התדר בו אנו רוטטים ומשדרים את אותה אנרגיה. כל חומר הוא אנרגיה בצפיפות כלשהי ותדר שונה. לכל מישור יש אנרגיות ואיכויות של ריפוי, לכל מישור יש את המגבלות שלו בעקבות החוקים המושלים בכל מישור ומישור בששת המישורים עד למישור החוקים, ואילו אנרגיית הבריאה כולה נמצאת מעל החוקים ויש חוק אוניברסלי אחד השולט בה שאומר שאנרגיית הבריאה היא זו הבוראת מציאות ולנו יש את הזכות בשותפות עם אותה אנרגיה יוצרת כל לברוא ולממש את כול אשר נבקש.

אם כן מהי פרספקטיבה מהמישור השביעי? כפי שהוסבר האנרגיה של המישור השביעי היא אנרגיה של אהבה, הכוח החזק ביקום, התדר הגבוה ביותר שקיים. אנרגיה של אחדות הנמצאת בכולנו. דרך העיניים של הבורא אין טוב או רע, שחור או לבן, אור או חושך. דרך העיניים של הבריאה הכול מתרחש לטובה ולכול דבר יש סיבה. התייחסות של טוב או רע, שייכת למישור החמישי של הבריאה. הוא זה המבדיל בין קצוות, בין קטבים ויחד אתו מתקיימים הפחד, השמחה, האגו ועוד רגשות רבים היושבים על סקלה של פלוס ומינוס. כאשר אנחנו מתחברים למהות של האנרגיה היוצרת כול מהמישור השביעי, אנחנו מתחברים לידע הגבוה הקיים, לאור הגדול המנצנץ בכולנו, למקור המאוזן מלפני שעבר במסננות כאלה או אחרות המגדירות אותו כטוב או רע.

יש לנו זכות אדירה לבחור בחירה חופשית בכול עת לאיזה אנרגיות אנחנו מאפשרים להשפיע עלינו. מותר לנו להשתחרר מהכבלים, החוזים, השבועות, הנדרים ולסגור את כול מעגלי הקרמה שהתחייבנו להם בחיים האלה, בחיים אחרים, או כאלה המסתובבים סביב השדה האנרגטי של הדי.אן.איי שלנו. בתוך כל אחד מאיתנו מתקיימת נשמה גדולה, שאינה מוגבלת על ידי החוקים הפיזיים גשמיים ומחוברת לאור בורא כל הזמן וגם בין הזמנים.

לקבל פרספקטיבה מהמישור השביעי אומר לראות את הכן בכל מצב, לדעת שהכול לטובה ושבכול סיטואציה מציאות או רגשית יש לנו רווח כלשהו גם אם הוא בלתי מודע. להיות מחוברים למקור של אהבה מאפשר לנו לבקש לדעת את ההגדרה הגבוהה לכול דבר ועניין. לעתים אנחנו מאמינים שרק דרך קושי אנחנו גדלים ומתחזקים, לעתים אנחנו מזמנים לעצמינו חוויות שילמדו אותנו לקבל ללא תנאי, או מהי סבלנות או הזכות לקבל עזרה. כשהאמת הגבוהה היא שאין לנו צורך בכול האתגרים המלמדים האלה, יש גם דרך אחרת.

בעזרת החיבור הטבעי שלנו למישור השביעי אנחנו לומדים בתטא הילינג ® כיצד לבקש את הפרספקטיבה הגבוהה של הבורא על מצבים כאלה או אחרים בחיינו. אנחנו לומדים לקבל את נקודת המבט הרחבה שתראה לנו מהו הרווח המשני אותו באה ללמד אותנו סיטואציה כזו או אחרת, מהחיוביות לשליליות בהגדרתנו. אתם יודעים אומרים שזבל עבור אחד הוא זהב עבור אחר, כך גם החוויות האישיות שלנו עוברות דרך המסננות האישיות שלנו בחיבורים של ההקשרים העצביים אותם אספנו במהלך המסע הנשמתי שלנו.

נקודת מבט רחבה זו מאפשרת לנו לבקש לדעת מהי ההגדרה לאיך זה מרגיש ומה זה אומר להיות בחמלה, או מהי קבלה, שמחה, אהבה וכן הלאה כל מעלה מתבקשת מבלי הצורך לאתגר עצמינו בדרך. מותר לנו ללמוד מתוך שמחה. כאשר אנו חווים טראומה הגוף שלנו מפעיל מנגנוני הגנה המדחיקים חלקים כאלה או אחרים בלמידה שלנו על מנת להגן עלינו. בזמנים אלה יכולת הלמידה שלנו נפגעת והזיכרונות הנאגרים לאו דווקא מייצגים את האמת הגבוהה.

דעו כי יש לנו כלים מדהימים להתמודד עם המציאות, לשנות אמונות, לממש ולהגשים חלומות, להיות עדים לנסים ולברוא את הבלתי אפשרי. הכל זה עניין של פרספקטיבה, ואם כך אז שתהיה מהמישור השביעי.

רוצים לדעת עוד? צרו קשר כבר היום והצטרפו לסדנה הבסיסית בתטא הילינג ® שתלמד אתכם כיצד להתחבר לאנרגיה היוצרת כול ולקבל ממנה מידע ישיר הנוגע לכם אישית. זהו הצעד הראשון בעולם של נסים ונפלאות, צעד מתבקש בהתפתחות האנושית כולה וזה קל ופשוט ואפשרי.

שלכם באהבה,
אילנית


שתפו את זה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *