בשנת 1995 אובחנה ויאנה סטייבל מאיידהו שבארה"ב, בסרטן ממאיר ברגלה. הרופאים שנתנו לה אחוזים מועטים לחיות, יעצו לה לכרות את רגלה ולעבור תהליכים כימוטרפיים מסיביים על מנת לנסות ולרפא את הסרטן. היות ולא היה לויאנה את הביטוח המתאים לעבור את כול הטיפולים היקרים, היא "נאלצה" להיעזר ביכולות שהיו לה אז כבעלת קליניקה נטורופתית, עם חברים בתחום והאינטואיציה הגבוהה המולדת שלה לקרוא אנרגטית את מצבם הפיזי, נפשי, אנרגטי של אחרים…

ויאנה מספרת שמאז שהייתה ילדה קטנה היא דיברה עם מה שהיא קוראת לו א-לוהים, ומדגישה את הקלות בה כול אחד ואחת מאיתנו יכולים להתחבר לאותה אנרגיה יוצרת כול, בורא, מקור, שכינה (תקראו לזה איך שתרצו כול עוד אתם מקבלים את המהות הגבוהה של אותה אנרגיה כקיימת, מקיימת ומתקיימת בכול דבר ועניין ביקום). באותו חיבור ישיר לאנרגיית המקור ויאנה קיבלה הרבה מידע.

ויאנה סטייבל
ויאנה סטייבל ואילנית יפה-דמירל

ויאנה מספרת שהיא הזמינה את כול המשפחה המורחבת שלה לסוף שבוע בהרים על מנת לשתף אותם במצבה הבריאותי וגם על מנת לבדוק מי יוכל להיות האפטרופוס של שלושת ילדיה, כאם גרושה וחולה במחלה "סופנית" לדברי רופאיה. במהלך סוף השבוע קרובת משפחה שלה התלוננה על כאב בטן שלא עובר וביקשה מויאנה שתעשה לה סריקה אנרגטית ותגיד לה מה היא רואה. ויאנה המתמודדת בעצמה עם מחלה קשה, התפלאה על חוסר הרגישות ויחד עם זאת התחברה לבורא וביקשה ממנו "תקן אותה עכשיו" במחשבה שבורא כול יטפל בה כרגע על מנת שהיא לא תעשה לה דברים אחרים ולא מועילים… להפתעתה הגברת הפסיקה להתלונן… בהמשך אותו שבוע ביקשה ויאנה מהבורא "לטפל" גם בבעיות גב שהיא ראתה אצל מטופל שבא אליה לייעוץ מזה מספר חודשים, וגם הוא העיד על שינוי משמעותי במצבו הבריאותי…

כאן מספרת ויאנה על שיחה שהיא קיימה עם בורא כול ושאלה אותו אם הוא מטפל בכולם לבקשתה, למה הוא לא מטפל גם בה? לדבריה לאחר דין ודברים בנושא ריפוי ספוטני עם בורא כול, פתחה ויאנה את עינייה והרגל שלה נראיתה בריאה לחלוטין, היא הצליחה לדרוך עליה והחלימה מהסרטן לגמרי.

שיטות טיפול רבות נולדו בצורה דומה, מתוך מצוקה של אחד האדם וההתעלות האישית פרטית שלו מעל לידוע לנו במודע.

את השם תטא הילינג ® ויאנה נתנה לשיטה אחרי מספר שנים, בעקבות בדיקות מעבדה שהיא השתתפה בהן בחיבור למכונת EEG הקוראת את פעילות המוח שנועדו לגלות מה בעצם קורה בזמן שהיא עושה "עבודה אנרגטית" על מטופל. בבדיקות התגלה כי ויאנה מאטה את קצב המוח שלה לתטא, ויכלו לראות בבירור את האיזורים עליהם היא עבדה מוארים במוחו של המטופל שהיה אף הוא מחובר למכונה דומה. ליתר דיוק הריפוי במוחו של המטופל קרה בתדר הגמא (אותו תדר הפועל אוטומטית במצבי מצוקה וסטרס) כאשר במהלך הטיפול עצמו גם המטופל היה בתדר התטא כמו ויאנה.

עם השנים ויאנה יצאה מחדר הטיפולים מאחריה למעלה מ60,000 שעות טיפול וצפיה בנסים וריפוי ספוטני של מחלות קשות, דפוסי התנהגות, אמונות ולימוד רגשות – אלמנטים שנוספו עם פרקטיקה של שנים וההתפחות הטבעית של השיטה. ויאנה הבינה שכולנו יכולים לעשות זאת ופיתחה את הקורסים שלה ללימוד עצמי של הטכניקה המופלאה הזו. כיום ויאנה מכשירה מורים, בבית הספר העולמי לתטא הילינג  ® באיידהו, ארה"ב ומסביב לעולם כולו במסגרות שונות. היא גם כתבה שלושה ספרים על השיטה.

זכרו, כול אחד יכול להתחבר לאותה אנרגיה יוצרת כול ולברוא מציאות מבוקשת עבור עצמו ועבור הסובבים אותו. לתטא הילינג ® יש סימן רשום בארה"ב והיא מעוגנת בחוק כשיטה אנרגטית טיפולית הוליסטית המובילה היום את תחום הטיפול המשלים בעולם כולו. תשאלו כול מטפל שלומד את סודות השיטה, הוא יספר לכם על קפיצה התפתחותית קוואנטומית בכול נושא ועניין. גם אתם יכולים להיות המטפלים של עצמכם ושל האהובים לכם.


שתפו את זה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *