בואו נדבר רגע על פריון באופן כללי כרעיון רחב עוד הרבה לפני הנושא המרכזי שלנו היום שמתרכז ביכולת להביא ילדים לעולם.

שאני חושבת על פריון עולים לי כול מיני דימויים כמו; יצירה, נשיאת פרי לעמל כלשהו, תהליכי התפתחות והתמדה בכול רמה קיימת בעצם; רמה פיסית, רעיונית, מחשבתית, מעשית… ישלנו תמיד את אותו התהליך משלב הדימיון של מה אנחנו רוצים, הרעיון, דרך ההפרייה וקליטת הזרע משם החלוקה הבלתי פוסקת של התאים המרכיבים את ההוויה ועד למצב בו היא נושאת פרי הלידה.

כמו כן עולים לי מושגים כמו; עושר של אפשרויות פורה כרימון / אדמה פוריה / פוריות מחשבתית וגם הפרייה מחשבתית / סיעור מוחות / יש מושג שנקרא פריון עבודה המתאר תפוקה של אדם מול יחידת זמן מוגדרת, מה שמביא אותי לחשוב על איכות מול כמות.

לעניות דעתי הפרייה, פוריות ופריון הם הבסיס לשפע (!!!) היכולת לשכפל ולהעתיק ולייצר בהתמדה עוד ועוד ממה שיש, כשזה בידנו אנו לבחור לאיזה שפע של מה אנחנו נותנים מקום בחיינו.

האמת היא שאם נרשה לעצמינו לראות את הפרספקטיבה הגבוהה של המושג פריון, נוכל כבר בעצמינו להתחיל ולקשר אמונות שעלולות לברוא עצמן כמציאות פיסית של קשיים בכניסה להריון ההפרייה עצמה כפי שקרין תארה. אני אנסה ככה היום לתת לכם דוגמאות לאמונות שיכולות לשבת בתת המודע וליצור מציאות של אי פריון, אולי משהו ידליק אצלכם את הנר או הפנס.

אם אתם מרגישים שהתחברתם מעולה!!! יתרה מזאת, אם חלק מהדברים שנתאר יגרמו למי מכם תחושות של אי נוחות, או מספיק שתחשבו שזה טיפשי או לא הגיוני… אז זה זה!!! גם מחשבות כמו, וואלה היא צודקת זה נכון אבל, האבל הוא הסממן לבדיקה לעומק מה יושב שם במידה והחלטתם שהתוצאה אותה אתם פוגשים במציאות היומיום אינה תואמת את הציפיה למציאות כלשהיא מבוקשת.

שימו לב להתנגדויות שעולות בכם זה אחד הכלים אם לא ה…

התנגדות היא נפלאה ככלי לזיהוי מקומות מהם אני מנסה ל"התרחק" או לא לדבר על או לא לפתוח והכול מתוך תת המודע… המראות האלה הן בדיוק נקודת ההתחלה של מעגל קסמים מוכר… יושב שם משהו בתת המודע שמניע אותך לפעול בצורה שמביאה תוצאות בלתי רצויות למציאות חייך. במקרה של התכנית שלנו היום; בעיות פריון הן אצל גברים והן אצל נשים.

שתי נקודות נוספות למחשבה שאבקש להביא בהקשר לבעיות פריון;

האחת; למילים יש כוח אנרגטי. אם נסתכל לעומק על הסמנטיקה הנמצאת בשימוש בכול הקשור למניעת הריון והגנה מפניו, או גלולות נגד הריון… את המילים האלו תת המודע שלנו הופך למציאות ומשתמש בה לצרכי הגנה על האורגניזם ובעצם מכניס מידע ל"בלופרינט" של המוח לייצר קולטנים כאלה או אחרים כאמור בהתאם למה שתת המודע שלנו "החליט" שהוא הנכון והמייטיב (במקרה שלנו אנחנו נגד הריון להזכירכם…) אם נעמיק את המחשבה נוכל להבין שכול האנרגיה סביב כניסה להריון מבחינה סמנטית היא שלילית; אמצעי מניעה, אמצעי הגנה, גלולות נגד הריון, שמירה מפני כניסה להריון, שנים של "פחד" מפני כניסה להריון מייצרות מציאות פיסית כזאת שלעיתים יכולה להוות אתגר כשנחליט באופן מודע שעכשיו הזמן כן להיכנס להריון… באנגלית קוראים לגלולות – גלולות שליטה בילודה והשם הזה מהדהד לי הרבה יותר טוב ברמת התת מודע, נותן החלטה בידי האישה לשלוט במערכת ולא לצאת נגדה כפי שהמלל מחייב בעברית. כאמור למילים יש כוח אנגטי מניע והחשיבות להן היא גדולה ביותר, תחשבו על זה…

השנייה; היא לקיחת גלולות במשך שנים; שזה בעצם מצב המדמה הריון מבחינה הורמונלית באופן מלאכותי ובכך בעצם מונע מנשים להיכנס להריון על ידי שליטה חיצונית, כימית. עכשיו, אם נחשוב לרגע על מערכת הורמונלית טבעית של אישה הנשלטת במשך שנים באופן מלאכותי, סביר יהיה להניח כי המערכת הטבעית תחלש היות ועל פניו אין בה צורך או שימוש כול עוד היא נשלטת באופן חיצוני..

פריון בני האדם יכול למעשה להיות תלוי בכמה גורמים בינהם;

תזונה, הרגלים מיניים, תרבות, אנדוקרינולוגיה (מדעי ההורמונים), תזמון, מצב כלכלי, דרך חיים, רגשות ואמונות שניגע בהן בהקשרים של גברים ונשים בנפרד

בעיות פוריות אצל גברים ומגוון אמונות היכולות להתקשר עם מצב פיזי נתון;

בעיות באשכים – אשכים מייצגים את הסממן לגבריות, מחוללי זרע התפקיד של הגבר בטבע. תחת המטריה הזו נכנסים איכות זרע/ספירה זרע נמוכה, אי ייצור זרע. אמונות שהייתי בודקת; נושא של דחיית העקרון של הגבריות, אני לא מעוניין להיות גבר מסיבה כזו או אחרת, הייתי מנסה לבדוק איתו אם היו גברים מאיימים בחייו. אולי הוא מחזיק באמונות הסותרות את תחושתו הגברית. בעקבות פגיעה כלשהיא, לא מגיע לי להיות גבר

בלוטת הערמונית – מייצגת את העקרון הגברי. בעיות יכולות להעיד על אמונות הנובעות מפחדים המחלישים את הגבריות. הייתי בודקת אמונות סביב נושא הפחד מהזדקנות, מאיבוד הכוח הגברי שלך כמו אריה לקראת סוף ימיו. הייתי בודקת אם יש כאלה ברקע… מקום של ויתור על הגבריות, לחץ ואשמה מיניים אי עמידה בציפיות, אם אני מרגיש פחד סימן שאני לא גבר, גברים לא מפחדים או לחילופין גברים צריכים להיות אמיצים.

חרדת ביצוע/אימפוטנציה – לחץ כלשהוא סביב נושאי מין ואינטימיות, יכול להיות קשור למתח או אשמה. אמונות חברתיות רווחות שעלולות להשפיע במידה ואינן תואמות את החוויה האישית סובייקטיבית שלך ממין, חרדת ביצוע ואימפוטנציה מתקשרות לדמויות נשיות בחיי המטופל, הייתי בודקת את הקשר עם האימא או טינה כלשהיא כלפי בת זוג קודמת.

עקרות – פחד והתנגדות לתהליך החיים. או העדר צורך לחוות את חווית ההורות

כל הגברים היו בתחילת חייהם נשים לפחות חודש עד שהטוסטסטרון הופרש והפך אתכם לגברים. כך שיש השפעות נשיות על הבסיס של כול אחד ואחד מכם… עובדה ביולוגית… מחזורים הורמונלים יש לכולנו כול הזמן, הגוף מייצר הורמונים במחזורים קבועים, המוח עורך מדדים ונותן הוראות לייצר – כמה – ממה… אם תהיו מספיק עירניים לנושא תוכלו לגלות שגם לכם יש מחזור הורמונלי שיכול להשפיע על מצב הרוח, המצב הפיסי, יכולות קוגנטיביות ועוד והכול בהתאם לרמות ההורמונים המופרשות בגופינו, נשים וגברים כאחד.

רחם אנרגטי – מייצג את הכוח היוצר ונקודת כוח הרצון שנמצאת בדיוק באיזור הצקרה השניה שלנו, צקרת המין. נקודת כוח הרצון מוכרת מתורות לחימה סיניות עתיקות גם כנקודת הצ'י המרכזית ממנה מגיע כוח הרצון שלנו לעשות כול דבר בנחישות טוטאלית מלאה כמו בריאה מחודשת של אנרגיה יוצרת מחוללת כול הזמן… גם לנשים וגם לגברים יש מרחב אנרגטי שכזה בתוכם! נכון שלנו הנשים יש את האנטומיה שתומכת את הרעיון האנרגטי ואולי משם מגיע הכוח הבלתי נדלה של אימא המגנה על ילדיה. יחד עם זאת זכרו גם אתם גברים יקרים, המחולל האנרגטי קיים גם בתוככם וזכותכם לגעת ולהשתמש בו.

בהנחה זו ניתן לבחון אמונות היושבות סביב הכוח ליצור יש מאין, ועוד אמונות היושבות סביב נושא היצירה בהקשר לצקרת המין והמישור השני של התטא הילינג.

בעיות פוריות אצל נשים ומגוון אמונות היכולות להתקשר עם מצב פיזי נתון;

בואו לרגע נסתכל על גורמים סביבתיים, נרכשים בעיניים של התטא הילינג;

נזכיר כי מחשבה מייצרת מציאות כהנחה בסיסית ברורה.יחד איתה אמונות שלנו על עצמינו ואמונות שיש לאחרים עלינו יבנו את מציאות חיינו. תת המודע השולט בכ-80% מדפוסי המחשבה האוטומטיים שלנו, משפיע באופן ישיר על התוצאות אותן נקבל. יכולים להווצר מצבים בהם אתם לגמרי בטוחים במודע שמגיע לכם להיות במקום כלשהו ואתם מוצאים עצמכם שוב ושוב פועלים בצורה אוטומטית מתת המודע שאינה מובילה אתכם לכיוון הרצוי. יתרה מזאת לעיתים אנחנו מחזיקים בשתי אמונות מקבילות, האחת מודעת והשניה לא. יכול מאד להיות שבמהלך החיים אנחנו מבינים היטב שאנו לא פועלים בדרכים מקדמות במקרים כאלה או אחרים ואנו עלולים לסגל לעצמינו התנהגות סטריאוטיפית הפוכה למה שנדמה לנו שעוצר מאיתנו מלהגיע ליעד הרצוי… על מנת להבין מה יושב ויוצר את מציאות חיינו עלינו להגיע למקור האמונה היושבת בתת המודע להבין כיצד היא משרתת אותי ומה אני מרוויח ממנה ושלחרר אותה משם, תוך כדי שאני "מבטיחה" שיש במקומה אמונה מייטיבה מקדמת המצמצת לחלוטין את הפער בין המודע לתת המודע ועוזרת לנו לברוא באחת את כול מה שחלמנו עליו, עבור עצמינו ועבור אחרים.

אני אתן דוגמא לאמונה מקבילה;
אמונה מודעת; אני אישה עצמאית חזקה וממוקדת מול
אמונה בלתי מודעת; גברים מעדיפים נשים נזקקות/חלשות

להחזיק בשתי האמונות האלה עלול ליצור למשל מציאות בה הסממן העיקרי לאישה – וסת או מחזור חודשי – יהיה לא להיות סדיר בעקבות מחשבות ואמונות מקבילות ובלתי סדירות, כמו גם אי הבנה פנימית בסיסית למהי מהות אישה כי המערכת משדרת בשני קוים מקבילים על אותו הנושא האחד מודע והשני אינו מודע…

גם כאן ישלנו כלי מדהים בתטא הילינג והוא לימוד רגש מהפרספקטיבה של אנרגיית הבריאה כולה, כמו ההגדרה הגבוהה הנקייה והמדוייקת מהאינטיליגנציה הגבובהה ביותר מעל לכול מה שאנחנו מכירים של מי שקבע את מה שקבע שקבע – אהבה, נשיות, גבריות, חמלה, שמחה… וכול דבר קיים אחר.

אמונות שיכולות להיות קשורות לשחלות ולרחם;

רחם – מייצג את המקום בו גרה היצירתיות
ביוץ ושחלות – מקור/מחולל ליצירה ויצירתיות

הייתי בודקת עם המטופלת אם יש רקע לאמונות מקבילות בהקשר לשלל האמונות הנוגעות ביצירתיות שהן אמונות המתקשרות עם הצקרה השנייה – צקרת המין, כמו למשל;

מין; זה דבר רע ומשחית, זול מפתה, מנצל, אסור לגעת באברי המין זה לא יפה, לא מדברים על מין זה לא מנומס, יפול לך אם תאונן, אסור לשפוך זרע לבטלה, בגלל מין כול הבעיות בעולם, מין להתרבות בלבד לא להנאה.
הורים; צריכים בנות/בנים שיטפלו בהם בזקנה, הורים צריכים לדאוג לילדהם עד המוות, נתתי מספיק עכשיו תורי, אני אתן הכול לילדים שלי, ילדים זאת עבודה קשה
מגדרי; בנות חלשות נשלטות, בנים אמיצים חזקים, אין גבר שיכיל אישה חזקה, אישה מינית זולה, גבר מיני הוא גבר, כול הגברים בוגדים, נשים יעשו לך ילדים ויקחו ממך את כול הכסף.
אנרגיית חיים; אומנות זה לא עבודה, לא מתפרנסים בלי מקצוע, יצירתיות היא לא מקצוע, חייבים תואר בשביל להצליח, לא תלמד לא יצא ממך כלום.

אני מזמינה אתכם להתבונן לרגע מצד אחד על דיכוי יצירתיות והצורך לעמוד בציפיות החברה, ללמוד לעשות תואר, להיות בעלת מקצוע וקריירה… ומצד שני על התפיסות הרווחות לגבי תפקידיה המסורתיים של אישה בעיקר אם נולדה בשנות ה-70, אמונות ודפוסי התנהגות שחווינו בבית כמו; נשים לא יכולות להיות יותר חכמות מהגבר שלהן, אישה חכמה מאיימת, גבר לא אוהב שאישה עושה יותר כסף ממנו או לחילופין גברים מעדיפים נשים חלשות/נזקקות, אתם מתחילים לראות את האמונות המקבילות שעלולות לשבת להן שם ולייצר תקיעות… אם שמענו בבית את המנטרות האלה הן מייצרות עבורינו מציאות תת מודעת כלשהי, יחד עם המודעות שלנו למה היינו מבקשות לעצמנו – עלולה להיווצר תקיעות במקום של אמונה מקבילה ומגבילה…

ווסת לא סדיר או אי הופעת ווסת – דחיית העקרון של נשיות, התכחשות לעצמי כאישה, דחיית הנשיות, אשמה או פחד סביב הפגנת סממנים נשיים. אמונה כי אברי המין מלוכלכים, טמאים וכו'

עקרות – בדומה לגברים פחד והתנגדות לתהליך החיים. או העדר צורך לחוות את חווית ההורות.

חשוב לציין כי אלו הן דוגמאות בלבד!!! לא אבחונים או המלצות לאף אחד, אלה מתוך הניסיון שלי בעבודה עם מטופלים וסטודנטים. במידה ומי מכם מרגיש שיש שם משהו והוא היה או היא הייתה רוצה לבדוק את הנושא לעומק, הייתי ממליצה לבוא לפגישה אחד על אחד ולראות יחד מה יושב שם, אתם מוזמנים לצור קשר דרך האתר, אני כאן לשירותכם!!!

המישור השני בתטא הילינג והחיבור לנושא הפוריות;
מישור שני הוא זה שמייצג את העצים, הצמחים ומתקשר לאנרגית החיות. הרעיון שמישור השני מהווה גשר בין המישור הראשון/האדמה למישור השלישי/בעלי החיים ובני האדם הוא כזה; הצמחים גדלים מהאדמה ומקבלים מן האויר את הנדרש להם על מנת לצמוח לפרוח ולייצר פירות וירקות ועוד מאכלים מן הצומח, בעצם מתמירים את האנרגיה של המישור הראשון לשימוש של המישור השלישי. ככה הם שומרים אותנו בעלי החיים מוזנים בויטמינים כחלק בלתי נפרד מקיומינו הפיסי, הנבראים אך ורק בטבע ולא נוצרים בגוף האדם…

לעניות דעתי החשיבות של ויטמינים, פירות וירקות היא קריטית בתפקוד בריא ומאוזן של מערכת ההפרייה הן של הגברים והן של הנשים, ולו בשביל הקשר הישיר של הגוף שלנו להזנה, ויטמינים ואהבה.

פרולקטין – הורמון המופרש גם אצל נשים וגם אצל גברים, משמש להפעלת בלוטות החלב בגופנו, כמו גם על ייצור חלב אם בזמן הריון והנקה בגלל זה נדבר עליו בהקשר של נשים יחד עם זאת נדגיש כי כמו כול ההורמונים הם מופרשים וקיימים בגוף האדם, יש כאלה הנחשבים נשיים יותר ויש כאלה הנחשבים גבריים. יחד עם זאת יש לכולנו את כולם! ונחזור לפרולקטין, הורמון זה נשלט על ידי בלוטת יותרת המוח הנותנת הוראות לייצור או הפסקת ייצור לגוף בהתאם לצורך הפיסי הקיים. עודף בהורמון הפרולקטין מבטל את תחושת הליבידו אם תרצו החשק המיני נעלם. על כן נשים אם הנכן לא מרגישות סקסיות או מיניות במיוחד במהלך הריון ובעיקר במהלך הנקה דעו שיש הסבר פיסיולוגי אנדוקריני בעניין, על אחת כמה וכמה הסובלים מפרולקטינומה שזה בעצם גידול על בלוטת יותר המוח המגביר את ההפרשה של ההורמון הנ"ל. אצל גברים התופעה תראה לעין בסימפטום מובהק של אימפוטנציה, אין חשק מיני, אין זקפה… אצל נשים הנושא מורכב מעט יותר ועלכן פשוט חשוב להכיר בעובדה הזו ולזכור אותה. ניתן לטפל בנושא ולשלוט בכמות הפרשת ההורמונים האלו בצורה תרופתית. כמו כן יש להבין מהו המקור ומהי האמונה שיצרה את מציאות המחלה בגוף ומהוא הרווח המשני שהגוף משיג כשהוא "סובל מאותה הפרעה/מחלה…" וללמד אותו שניתן ואפשרי להשיג את אותן התוצאות באימוץ התנהגות מייטיבה.

זכרו שיש בידנו את האפשרות להיכנס פנימה, למקור אל השורש ולעקור משם את האמונה שיושבת בתת המודע כמובן בהסכמה מלאה ורצון חופשי מתוך הבנה מלאה ובהירה שהאמונה הנוחכית איננה משרתת אותנו יותר ושניתן להשיג את התוצאות הרצויות מבלי להיות שבויים במעגלי קסמים… התטא הילינג היא שיטה מדוייקת שעובדת ומציעה פתרונות לכל מי שמרשה לעצמו להסיר את הכפפות ולהתחיל לעבוד עם מה שאנחנו יודעים… התהליך מרפא מעצמו _\|/_ נמסטה

אור ואהבה לכם יקרים
שלכם תמיד, אילנית


שתפו את זה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *