קורס אנטומיה אינטואיטיבית הוא קורס הדגל של התטא הילינג ®. ויאנה אומרת שסדנאות הבסיס והמתקדמים בתטא הילינג ® מאפשרות לנו לזהות ולנקות אמונות. סדנת האנטומיה האינטואיטיבית מאפשרת לנו להגשים חלומות… אני כבר מגשימה חלום, אני מורה לאנטומיה אינטואיטיבית וזה לכשעצמו חלום ענקי שהתגשם, את הקסם הזה אשמח לחלק אתכם באהבה.

הסדנה נמשכת על פני שלושה שבועות רצופים, בהם 15 ימי לימוד במסגרת סמינר ושני סופי שבוע בהם ננוח ונרשה לדברים לשקוע. בכל יום נלמד מהשעה 9:00 עד 16:30. בתחילת הסדנה תקבלו חוברת הדרכה בעברית הכוללת את כל החומר הנלמד, ותעודה בסיומה מטעם בית הספר העולמי לתטא הילינג ® של ויאנה.

אנטומיה היא המפה של הגוף שלנו על סך חלקיו ומערכותיו, במהלך הסדנה אנחנו עוברים יחד על המבנה האנטומי של כל מערכת, דנים בתפקודיה ובמצבים שעלולים לשבש או להוציא מאיזון את הגוף המופלא שלנו.

החיבור של גוף ונפש ידוע לכולנו, סדנת אנטומיה אינטואיטיבית מאפשרת לנו לזהות ולהתחבר לאמונות שעלולות להתיישב בחלקיו השונים של הגוף, נאפשר לעצמנו להתבונן בהן, לנקות אותן ולהטמיע במקומן אמונות מייטיבות התומכות תהליכי התעצמות וריפוי ספונטניים שקורים בגופנו יום יום.

החומר שנלמד כולו פרי עמלה של ויאנה, בזכות למעלה מ60,000 שעות עבודה ויותר בהן ויאנה הייתה עדה לריפוי ואיזון של מערכות הגוף השונות ומגוון מחלות חלקן חשוכות מרפא, חלקן רווחות באוכלוסיית העולם כולו.

בכל יום נפתח את הבוקר בהרצאה קצרה על המערכת הנלמדת מבחינה אנטומית, ומשם נמריא למרחבי הריפוי האינטואיטיביים כאשר תקבלו המלצות והכוונה לאמונות היושבות בכל מערכת, כמו גם הצעות להורדות שיתמכו בתהליך הריפוי עצמו ואז נצא לעבודה אחד על אחד. בכל יום נקבל טיפול וניתן טיפול. יהיו הדגמות לטיפולים. יהיו סרטים המראים את יכולותיו המופלאות של גוף האדם במצבים קיצוניים. נארח מטופלים מבחוץ עליהם תוכלו לתרגל. נקיים מעגלי ריפוי ונשלח אהבה מוחלטת לכל מי שזקוק לה.

סדנה זו היא השלב הבא בהתפתחות שלכם הן כאינדיבידואלים והן כמטפלים. בוגרי סדנת המקדמים של התטא הילינג ® מוזמנים להצטרף אלינו, יש לנו מספיק זמן על מנת להרשות לאמונות היושבות בגוף לצוף ולעלות, לנקות אותן ולצחצח את הכלי בו אנו מתקיימים והכל בסביבה תומכת ומאפשרת. בכל יום יצטרפו אלינו אסיסטנטים שיהיו שם עבורכם לתמיכה. וגם אתם תוכלו להגשים חלומות בזרימה והרמוניה עם כל אשר ישנו.

המחיר המלא של הסדנה 7100 ש"ח. בהרשמה מוקדמת עד חודש לפני תחילת הסדנה תזכו למחיר מיוחד והוא 6200 ש"ח. כמו כן חבר מביא חבר יזכה אתכם בהנחה נוספת, הפרטים המלאים אצלנו.

יחד נתעצם ונגשים חלומות, אנחנו המסה הקריטית שמשנה את חוקי המשחק ביקום, ואתם עושים עבודה מופלאה _\|/_ תודה על מי שאתם ותודה על מי שאתם הופכים להיות.

במידה ותרצו פרטים על הסדנה הקרובה ניתן ליצור קשר בטופס שבאתר.
או ישירות למייל ilanit@abracadabra.co.il

אהו, אילנית


שתפו את זה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *