ילדי הקשתמי הם ילדי הקשת?

בעשורים האחרונים ירדו למישור השלישי שבו אנו חיים מאסטרים רבים מהמישור החמישי שבאו לתמוך ולעזור בהעלאת התודעה הקולקטיבית של האנושות להיפתח לאנרגיות של אהבה וחיים באחדות. חלקם מוכרים כילדי אינדיגו, ילדי קריסטל וגם ילדי הקשת הם חלק מאותם מאסטרים. היכולות האמפטית של הילדים הללו גבוהה במיוחד וגם היכולות האינטואיטיביות שלהם מאד חזקות.

לילדי הקשת יש את היכולת לשנות את האנרגיות סביבם לשמחה ואהבה מבלי לאפשר לאנרגיות נמוכות להשפיע עליהם, בשונה מילדי האינדיגו שגם הם בעלי יכולות אמפטיות גבוהות אך מושפעים קלות מאנרגיות סביבם. ניתן לזהות את ילדי הקשת בקלות רק מעצם השהות במחיצתם, ילדים מחוננים מלאי שמחה המביאים אור לכול מקום אליו הם נכנסים, יש להם ידיעה ברורה ויכולת אבחנה מדויקת בין טוב לרע וכאמור את היכולת לשנות את האנרגיות המשפיעות סביבם. הם נקראים כך משום שהצבעים של ההילה שלהם משתנים במהירות ומשנים את הסביבה האנרגטית בה הם נמצאים כצבעי הקשת.

ילדי האינדיגו משנים את האנרגיה שלהם בימים האלה והופכים להיות ילדי קשת בעזרת לימוד והיזכרות ביכולות המופלאות שלהם. בעזרת תרגול גם מבוגרים יכולים לפתח את היכולות האינטואיטיביות שלהם ולהפוך להיות ילדי קשת. לילדי הקשת יש זכרונות מזמנים אחרים וחיים קודמים, הם זוכרים את היכולות שלהם ומביאים עמם אהבה וסבלנות אינסופית.

מהו קורס ילדי הקשת ולמי הוא נועד?

בקורס שלנו שישה עשר שיעורים כול אחד כשעתיים. מסגרת הקורס משתנה בין חמישה ימים רצופים בני חמש שעות לימוד, או מפגשים שבועיים של אחר הצהרים פעם או פעמיים בשבוע לאורך שישה עשר מפגשים. במהלך הקורס נפתח את היכולות האינטואיטיביות המולדות של הילדים ושלנו ונתחבר לחוזקות שכבר קיימות בנו מלידה. נעשה זאת תוך כדי תרגול בסביבה בטוחה המאפשרת היזכרות בכול הכישורים שכבר קיימים בנו.

הקורס פתוח לקהל הרחב כך שאין דרישה מקדימה להשתתפות בקורס, למעט לב פתוח והמון אהבה.

את המפגשים נחלק לפי קבוצות גיל:

  • מגיל 7 עד גיל 11
  • מגיל 12 עד גיל 15
  • מגיל 16 עד גיל 22
  • וקבוצות בוגרים

אז מה לומדים?

נלמד כיצד ניתן להיות עדים לריפוי בעזרת אנרגיית הבריאה כולה.
נתרגל קריאה אינטואיטיבית של בני אדם וחיות.
נתרגל קריאה אמפטית של חפצים.
נכיר את כוחם המרפא של הקריסטלים.
נצא למסע אינדיאני לגילוי חיית הכוח שלנו.
נעבוד עם קריסטלים בפריסה ונפגוש מאסטרים מהמישור החמישי.
נתרגל הזזת חפצים בעזרת כוח המחשבה.
נתרגל טלפתיה ושליחת מחשבות.
נלמד כיצד ניתן לשנות אמונות וללמד רגשות חיוביים.
נזמן את המלאכים השומרים עלינו למפגש מרגש.
נכיר את חוקי היקום וכיצד ניתן לעבוד איתם.
ועוד…

עלויות ודמי רישום:

– עלות הקורס היא 1250 ש"ח (כ 75 ש"ח לכול שיעור בן שעתיים). העלות אינה משתנה עם מסגרת הקורס ותקפה הן לקורס רצוף בן חמישה ימים או לחוג המתמשך אחר הצהרים.
– עלות לבן משפחה שני באותו הקורס היא 1150 ש"ח, ולבן המשפחה השלישי באותו הקורס 1050 ש"ח, וכן הלאה בהתאם.
– דמי הרישום בסך 350 ש"ח יועברו מבעוד מועד והם יקוזזו מהעלות המלאה של הקורס, דמי הרישום אינם ניתנים להחזר אך ניתנים לשימוש חוזר תוך שנה מיום העברתם.

מיקום הקורס משתנה בהתאם לכמות המשתתפים ויועבר בכול חלקי הארץ.

עקבו אחר הפרסומים באתר או כתבו לנו ונחזור אליכם עם הפרטים של הקורס הקרוב למקום מגוריכם. אפשרי לצור קשר דרך הטופס שבאתר או ישירות למייל: ilanit@abracadabra.co.il

נשמח לראות אתכם ולגדול יחד, כי אנחנו המסה הקריטית שמשנה את חוקי המשחק ביקום כולו.


שתפו את זה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *