התכנית שודרה בתאריך 17/7/2011 ברדיו החיים הטובים.

הנושא של התכנית הוא שבעת מרכזי האנרגיה העיקריים בגופנו המוכרים כצקרות. יש לנו מאות ערוצי אנרגיה מה שקרוי מרדיאנים הזורמים לנו בגוף ועוברים במרכזי האנרגיה העיקריים. לכול צקרה יש סמל קבוע הקרוי ינטרה המיוצג בין היתר על ידי עלים של לוטוס, מספר העלים מצביע על מספר ערוצי האנרגיה שעוברים באותה צקרה, כמו גם צבע ייחודי, מיקום קבוע בגוף, תדרים עליהם הצקרה אחראית ובהם פועלת ומידע נוסף, היכנסו והקשיבו.

חוסר איזון אנרגטי יכול למנוע מאיתנו מלהיות ממוקדים על תוצאות רצויות ואנו עלולים למצוא עצמינו תקועים בדואליות מתישה בניסיון להשיג תוצאה מבוקשת. גישת התטא הילינג ® מביאה נקודת מבט על אמונות שנחזיק על עצמינו ו/או נאמין שיש לאחרים עלינו העלולות להפר באופן רציף את זרימת האנרגיה בגוף, או יתרה מכך לחסום את האנרגיה הספציפית מלזרום ולהשפיע על הצקרות ודרכן על הגוף והנפש. יש להניח שעבודה ממוקדת ואיזון הצקרה המתאימה יעזרו לאדם להשתחרר מהתקיעות בה הוא נמצא ויפתחו בפניו אפשרויות נוספות הקיימות ממילא.

המחשבות שלנו ושל אחרים מייצרות אנרגיה, מילים שלנו ושל אחרים מייצרות אנרגיה, יש שדה אנרגטי למצבים חיוביים ויש שדה אנרגטי למצבים שליליים. מודעות לנושא תעזור לנו לבחור נכון יותר את המילים ובהתאם את המחשבות שיש לנו על עצמינו ועל הסביבה, לדעת להבחין מה שלי ומה לא שלי ובין היתר לשמור על איזון אנרגטי. השפעה אנרגטית מתרחשת כשאנחנו מרשים לה, או מאמינים שאין לנו את הכוח למנוע ממנה מלהשפיע, מספיק לנו אפילו לחשוב שמישהו "עשה" לנו משהו גם אם זה לא קרה במציאות, ההשפעה תהיה אמתית ותקפה.

אין מן הנאמר בתכנית להיחשב כהמלצה לטיפול או אבחנה כלשהי. במידה ויתעוררו שאלות, או אם הרגשתם שיש בתכנית נושאים המדברים אליכם או מהדהדים לכם מדויקים הרגישו חופשי לצור קשר אישי ויחד נתבונן בשורש הדברים.


שתפו את זה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *